Fonds izsludina rudens projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados
26.09.2016.
Šonedēļ sākusies pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Saldus un Brocēnu novados, kura prioritātes ir aktivitātes, kas veicina bērnu un jauniešu interesi par eksaktām zinātnēm un ar tām saistītu nākotnes profesiju izvēli, droša un veselīga dzīves vide, izglītības un preventīvie pasākumi, kas veicina vides aizsardzību, saglabāšanu un racionālu dabas resursu izmantošanu, kā arī aktivitātes, kas veicina Saldus un Brocēnu novadu kultūrmantojuma saglabāšanu.
   „Sākoties jaunajam mācību gadam, rudens konkursā kā vienu no galvenajām atbalsta prioritātēm esam iekļāvuši bērnu un jauniešu intereses veicināšanu par eksaktajām zinātnēm. Šāda veida aktivitātes palīdzēs arvien vairāk jauniešu izdarīt savu izvēli par labu ar inženierzinātnēm saistītu nākotnes profesiju iegūšanai. Ceram, ka ilgtermiņā tas palīdzēs risināt kvalificēta darbaspēka trūkumu reģionā,” uzsver CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
    Komisija, kuru veido pieci Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāji un četri CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 13 500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 1500 eiro. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 26.oktobra plkst.16:00.
        Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 30.novembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2016.gada 1.decembra līdz 2017.gada 31.maijam.
    Pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas. Savukārt konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.saldus.lv, www.broceni.lv, CEMEX rūpnīcas administratīvajā ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.
Konkursa dokumentācija:
 
2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP