CEMEX Iespēju fonds izsludina atklātu projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados
19.03.2018.
Izsludināta pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novados. Konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – aktivitātes, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi, kā arī veicina skolēnu interesi ar inženierzinātnēm saistītas nākotnes profesijas izvēlē.
„Šogad ir Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gads, kas mums visiem ir īpašs. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds turpina pagājušajā gadā aizsākto – papildus jau ierastajām konkursa prioritātēm atbalstīsim sabiedrības iniciatīvas Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju iesaistei svinību norisē,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
 
Komisija, kuru veido pieci Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāji un četri CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Brocēnu un Saldus novadu pašvaldību iestādes. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 15 000 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 1500 eiro. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2018.gada 1.jūnija līdz 2018.gada 30. novembrim. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 20. aprīļa plkst.16:00.
 
Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 25.maijam. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski.
23.martā gan Brocēnos, gan Saldū norisināsies informatīvais seminārs par pieteikuma sagatavošanu. Tāpat visiem pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas pie Fonda vadītājas. Savukārt konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.saldus.lv, www.broceni.lv.
 
Konkursa dokemntācija:
2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP