CEMEX Iespēju fonds izsludina atklātu projektu konkursu Madonas novadā!
28.05.2018
28.05.2018 izsludināta pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Madonas novadā. Šoreiz konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – droša un veselīga dzīves vide, vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes, izglītības iespēju un sabiedrisko aktivitāšu veicināšana Madonas novada iedzīvotājiem kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās.

 

„Šajā rudenī svinēsim Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, kas mums visiem ir īpašs notikums. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds sniedz iespēju īstenot sabiedrības iniciatīvas, lai gatavotos svinību norisei, tajās iesaistītu Madonas novada iedzīvotājus, dāvājot savus labos darbus valsts simtajā jubilejā. Līdz ar to šoreiz prioritāri atbalstīsim iniciatīvas, kas saistītas ar valsts simtgades svinībām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
Komisija, kuru veido divi Madonas novada iedzīvotāji un trīs CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Madonas novada pašvaldību iestādes. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 4500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 800 eiro. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 29. jūnija plkst.16:00.
Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 30. jūlijam. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2018.gada 1. augusta līdz 2019.gada 31. janvārim. 1. jūnijā Madonā norisināsies informatīvais seminārs par pieteikuma sagatavošanu. Tāpat visiem pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas.
 
Konkursa dokumentācija:
2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP