CEMEX Iespēju fonds izsludina 2018. gada 2. atklātu projektu pieteikumu konkursu Saldus un Brocēnu novados.
19.09.2018
Izsludināta pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novados. Konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – aktivitātes, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi, kā arī veicina skolēnu interesi ar inženierzinātnēm saistītas nākotnes profesijas izvēlē.

 

 

„Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai veltītie pasākumi turpināsies arī 2019.gadā, tādēļ  CEMEX Iespēju fonds turpinās aizsākto iniciatīvu– papildus jau ierastajām konkursa prioritātēm atbalstīt sabiedrības projektus Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju iesaistei svinību norisē. Esam gandarīti, ka iepriekšējos konkursos šī ir bijusi visiecienītākā prioritāte,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
Komisija, kuru veido pieci Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāji un četri CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Brocēnu un Saldus novadu pašvaldību iestādes. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 15 000 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 1500 eiro. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2018. gada 1. decembra līdz 2019. gada 31. maijam. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 19. oktobrim plkst.16:00.
Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 20. novembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski.
21. septembrī gan Brocēnos, gan Saldū norisināsies informatīvais seminārs par pieteikuma sagatavošanu. Tāpat visiem pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas pie Fonda vadītājas. 
 
Konkursa dokumentācija:
 

 

2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP