Noslēdzies CEMEX Iespēju fonda atklātais projektu konkurss Madonas novadam
02.08.2018
Ar nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atbalstu šogad Madonas novadā tiks īstenoti 6 projekti apkārtējās vides sakopšanai un drošas un veselīgas dzīves vides veicināšanai, kā arī Latvijas valsts simtgades svinēšanai.

 

Konkursā atbalstīti projekti un aktivitātes, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem, kā arī ar drošu un veselīgu dzīves vidi, vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes, izglītības iespēju un sabiedrisko aktivitāšu veicināšana Madonas novada iedzīvotājiem, kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās.
Ar fonda atbalstu Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs pielāgos muzeja iekšpagalmu videi draudzīgām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem Madonas novada Ļaudonas pagasta bibliotēka organizēs nodarbības “Lasi kopā ar suni” un ierīkos bērniem draudzīgu lasīšanas stūrīti, tādējādi veicinot bērnu lasītprasmes uzlabošanos. Madonas novada bibliotēka iegādāsies  3 D pildspalvu komplektus un organizēs ģimeņu radošās nodarbības, kur ar šo pildspalvu palīdzību varēs izstrādāt dažādus dizaina darbus. Savukārt Ošupes pagasta pārvalde ierīkos virtuvi multifunkcionālajā centrā “13 km” un organizēs dažādas meistarklases ēst gatavošanā, galda klāšanā un kultūrā. Madonas Evaņģēliski Luteriskā draudze būvēs terasi baznīcas dārzā, lai dažādotu kultūras pasākumu pieejamību Madonā, bet biedrība “Stūrakmens” uzstādīs jaunus skatuves soliņus “Mācītājmuižas” teritorijā Praulienas pagastā, tādējādi veicinot dažādu pasākumu organizēšanu vietā, kur notikuši pirmie skolu un jaunatnes dziesmu svētki.
Projektus vērtēja komisija, kuru veido divi Madonas novada iedzīvotāji un trīs CEMEX pārstāvji. Trijās kārtās komisija izvērtēja 13 projektu pieteikumus, katram no atbalstītajiem projektiem piešķirot līdz 800 eiro.. Kopējā konkursa aktivitātēm pieejamā summa – 4500eiro. Atbalstīto projektu aktivitātes jāīsteno laikā no 2018.gada 1. augusta līdz 2019.gada 31. janvārim. Atgādinām, ka projektu aktivitāšu īstenošanai varēs sekot fonda sociālos profilos::  www.facebook.com/cemexiespejufonds/ un www.draugiem.lv/cemexiespejudonds/

 

2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP