Ar 12 atbalstītiem projektiem noslēdzies Saldus un Brocēnu novadu rudens projektu pieteikumu konkurss
1.12.2016.
CEMEX Iespēju fonda izsludinātajā projektu konkursā finansējumu guvuši 12 projekti, kas sekmēs eksakto zinātņu apguvi, uzlabos drošību, kā arī veicinās Saldus un Brocēnu kultūrmantojuma saglabāšanu.
Tukuma un Talsu atklātu projektu konkursā atbalstīti 6 projekti
1.12.2016.
CEMEX Iespēju fonda izsludinātajā projektu konkursā finansējumu guvuši seši projekti, kas veicinās rūpes par vides aizsardzību,  drošu un veselīgu dzīves vidi, kā arī vietējo iedzīvotāju izglītošanās iespējas un sabiedriskās aktivitātes.
Fonds izsludina rudens projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados
26.09.2016.
Šonedēļ sākusies pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Saldus un Brocēnu novados, kura prioritātes ir aktivitātes, kas veicina bērnu un jauniešu interesi par eksaktām zinātnēm un ar tām saistītu nākotnes profesiju izvēli, droša un veselīga dzīves vide, izglītības un preventīvie pasākumi, kas veicina vides aizsardzību, saglabāšanu un racionālu dabas resursu izmantošanu, kā arī aktivitātes, kas veicina Saldus un Brocēnu novadu kultūrmantojuma saglabāšanu.
CEMEX Iespēju fonds pagarina pieteikšanos stipendijai inženierzinātnēs

26.07.2016

Jau otro gadu pēc kārtas nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātņu programmās kādā no Latvijas augstskolām.
„CEMEX Iespēju fonds” atbalstīs arī Talsu un Tukuma novadu iedzīvotāju iniciatīvas

22.08.2016.

Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludinājis pirmo projektu konkursu Talsu un Tukuma novados, kura mērķis ir sniegt atbalstu projektiem, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Talsu un Tukuma novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un veicina vides aizsardzību. 
Noslēdzies CEMEX Iespēju fonda atklātais projektu pieteikumu konkurss Madonas novadam
4.07.2016.
Ar nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atbalstu šogad Madonas novadā tiks īstenoti 6 projekti izglītības iespēju paplašināšanai, apkārtējās vides sakopšanai un drošas un veselīgas dzīves vides veicināšanai.
Ar 11 atbalstītiem projektiem noslēdzies pavasara konkurss Saldus un Brocēnu novadiem
25.05.2016.
CEMEX Iespēju fonda izsludinātajā projektu konkursā Saldus un Brocēnu novadiem finansējumu guvuši 11 projekti, kas sekmēs eksakto zinātņu apguvi, uzlabos izpratni par cilvēka un vides mijiedarbību, kā arī veicinās vietējo pagastu atpazīstamību, brīvprātīgo darbu un labdarību. 
Uzsākta projektu pieteikumu iesniegšana Madonas novada projektu konkursā!
25.04.2016.
2016.gada 25.aprīlī nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam.
Fonds izsludina pavasara projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados!
23.03.2016.
 
Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” 2016.gada 23.martā izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu Saldus un Brocēnu novados. 
Ripo auto fizikā!
4.03.2016.
 
Ar fonda atbalstu biedrība „Mantinieki” īsteno projektu „Ripo auto fizikā”, kura mērķis ir ar koka auto modeļu sacensību starpniecību veicināt interesi par fiziku. 
Radošās nodarbības Jaunlutriņos
22.02.2016.
 
Vai vēlies radoši izpausties? Katru ceturtdienu no pl.13.00-16.00 Ošenieku bibliotēkā, Jaunlutriņu pagastā notiek radošās darbnīcas. Brauc ciemos un apgūsti ko jaunu! 
Radošās darbnīcas notiek CEMEX Iespēju fonda atbalstītā projekta "Sporta un atpūtas iespējas Ošeniekos" ietvaros.
Madonā atklāj konteinerus mantu ziedošanai
22.01.2016
 
Kopš decembra sākuma pie LSK Madonas komitejas telpām Parka ielā 4, Madonā ir novietoti 2 konteineri lietoto mantu savākšanai, kuri iegādāti sadarbībā  ar nodibinājumu „CEMEX Iespēju fonds”, īstenojot  projektu „Palīdzēsim viens otram”.
2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP