Ar CEMEX Iespēju fonda atbalstu Talsu un Tukuma novados tiks īstenotas Latvijas simtgadei veltītas iniciatīvas
22.12.2017.
CEMEX Iespēju fonda izsludinātajā projektu konkursā Talsu un Tukuma novadiem finansējumu guvuši 6 projekti, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem, kā arī aktivitātes, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Talsu un Tukuma novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi.
Ar CEMEX Iespēju fonda atbalstu Saldus un Brocēnu novados tiks īstenotas Latvijas simtgadei veltītas iniciatīvas
27.11.2017.
Konkursā atbalstīti projekti un aktivitātes, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem, kā arī ārpusskolas aktivitātes bērnu un jauniešu intereses veicināšanai par eksaktajām zinātnēm un aktivitātes, kas saistītas ar drošu un veselīgu dzīves veidu un atbildīgu rīcību pret vidi. 
 
Ar 12 atbalstītiem projektiem noslēdzies CEMEX Iespēju fonda konkurss Brocēnu un Saldus novados

28.04.2017.

Ar 12 atbalstītiem projektiem atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novadiem nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” šogad uzsācis savu desmito darbības gadu. Kopumā projektu konkursā tika iesniegti 25 projektu pieteikumi par kopējo atbalsta summu – 32 108 eiro. 

Izsludināts fonda atklātu projektu konkurss Talsu un Tukuma novados!

23.10.2017.

2017.gada 23.oktobrī nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklāto projektu pieteikumu konkursu Talsu un Tukuma novados.
Konkursa mērķis: 1.sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem (www.lv100.lv), stiprina Latvijas valstiskumu, aktualizē valsts vēstures notikumus, godina tautu un tās kultūru, dabas bagātības un veicina līdzatbildību par valsts nākotni; 2.dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Talsu un Tukuma novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi.
CEMEX Iespēju fonds izsludina projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados

25.09.2017.

Izsludināta pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novados. Šoreiz konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – aktivitātes, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi, kā arī veicina skolēnu interesi ar inženierzinātnēm saistītas nākotnes profesijas izvēlē. 
CEMEX Iespēju fonds pagarina pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātnēs

16.08.2017.

Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” pagarina pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātņu programmās kādā no Latvijas augstskolām. 
Ar CEMEX Iespēju fonda atbalstu Madonas novadā īstenos 6 sabiedriskās iniciatīvas
01.08.2017.
Ar nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atbalstu šogad Madonas novadā tiks īstenoti 6 projekti izglītības iespēju paplašināšanai, apkārtējās vides sakopšanai un drošas un veselīgas dzīves vides veicināšanai.
Nodibinājumam „CEMEX Iespēju fonds” aprit desmit gadu

31.05.2017.

Šī gada maijā aprit desmit gadi kopš starptautiskais būvmateriālu ražošanas uzņēmums CEMEX izveidojis nodibinājumu „CEMEX Iespēju fonds”, ar kura starpniecību šo gadu garumā atbalstītas aktivitātes, kas veicinājušas dzīves kvalitātes uzlabošanu, vides aizsardzību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī nodrošinājis izglītības, kultūras un sporta aktivitāšu pieejamību novadu, kuros darbojās uzņēmuma ražotnes, iedzīvotājiem.
Izsludināts fonda atklātu projektu konkurss Madonas novadā!
16.05.2017.
 
2017.gada 16.maijā nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam.
Fonds izsludina pavasara projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados!
Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” 2017.gada 27.februārī izsludina atklāto projektu pieteikumu konkursu Brocēnu un Saldus novados. 
Ar 12 atbalstītiem projektiem noslēdzies Saldus un Brocēnu novadu rudens projektu pieteikumu konkurss
1.12.2016.
CEMEX Iespēju fonda izsludinātajā projektu konkursā finansējumu guvuši 12 projekti, kas sekmēs eksakto zinātņu apguvi, uzlabos drošību, kā arī veicinās Saldus un Brocēnu kultūrmantojuma saglabāšanu.
Fonds izsludina rudens projektu konkursu Saldus un Brocēnu novados
26.09.2016.
Šonedēļ sākusies pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Saldus un Brocēnu novados, kura prioritātes ir aktivitātes, kas veicina bērnu un jauniešu interesi par eksaktām zinātnēm un ar tām saistītu nākotnes profesiju izvēli, droša un veselīga dzīves vide, izglītības un preventīvie pasākumi, kas veicina vides aizsardzību, saglabāšanu un racionālu dabas resursu izmantošanu, kā arī aktivitātes, kas veicina Saldus un Brocēnu novadu kultūrmantojuma saglabāšanu.
2014 © CEMEX Iespēju Fonds, izstrādāja DSP